Servis notebookov

Vyberte svoj macbook a zarezervujte si opravu

Zabezpečíme odvoz notebooku k oprave z ktoréhokoľvek miesta v SR. Vykonáme vstupné diagnostiku notebooku, skonzultujeme s Vami cenovú ponuku opravy a v prípade Vášho súhlasu notebook opravíme. Po oprave Vám notebook opäť dovezieme domov porpípadne do firmy.

Oplatí sa ešte servis macbookov?

Spoločne s klesajúcou cenou nových notebookov úmerne klesá aj cena náhradných dielov. Náhradné diely na notebooky nakupujeme z veľkej časti priamo u výrobcov a svetových distribútorov.

Servis notebookov podľa značiek

Zabezpečíme odvoz notebooku k oprave zo ktoréhokoľvek miesta v SR. Vykonáme vstupné diagnostiku notebooku, skonzultujeme s Vami cenovú ponuku opravy a v prípade Vášho súhlasu notebook opravíme. Po oprave Vám notebook opäť dovezieme domov / do firmy

Najčastejšie otázky

Hneď po prijatí zariadenia vykonáme podrobnú diagnostiku, aby sme zistili presný rozsah chyby a poškodenia. Po zistení závad pripravíme cenovú ponuku na prácu a náhradné diely potrebné k oprave. Následne kontaktujeme zákazníka s výsledkom diagnostiky, možnosťami a cenou opravy. Po odsúhlasení rozsahu prác a ceny opravy, sa pustíme do opravy zariadenia. Po ukončení opravy notebook poriadne otestujeme, aby sme sa uistili ze vykonaná oprava je v poriadku. Následne informujeme zákazníka SMS správou, že je zariadenie opravené a pripravené na prevzatie alebo odoslanie kuriérom. Zákazník si pri prevzatí môže všetko skontrolovať, vysvetlíme ako predchádzať poruchám.
Zariadenie je možné kedykoľvek počas pracovnej doby Po-Pia od 8:00 do 20:00 priniesť osobne aj bez vyplnenej objednávky. Objednávku spíšeme pri preberaní zariadenia.
Servisné stredisko sa nachádza za bývalou budovou Alza.sk, vedľa parkoviska Telekomu, oproti restaurácii Mlyn. Dostanete sa k nám autom priamo z Prievozskej ulice smerom od Starého Mesta alebo Bajkalskej ulice smerom na obchvat, za križovatkou Bajkalská Prievozská. MHD zastávka Prievozská čísla spojov 70, 96, 201, 202, 208
Parkovanie je možné priamo pred vchodom do servisu.
Je potrebné vyplniť objednávku opravy, následne dostane na email potvrdenie, ktoré je dobré vytlačiť a priložiť k zariadeniu. Následne zariadenie zabalíte do do bublinkovej fólie(može byť aj iná výstuha) a silnejšej krabice. Počkáte na kuriéra, ktorý vo zvolený dátum zariadenie u Vás vyzdvihne.